Sąsiedztwo przedszkola na Wilanowie

Wielu rodziców pracujących w Warszawie poszukuje idealnej placówki opiekuńczo-wychowawczej dla swojego dziecka, by móc łączyć rodzicielstwo z pracą zawodową. Dobrym pomysłem jest znalezienie żłobka i przedszkola w pobliżu miejsca pracy, by ułatwić sobie codzienną logistykę. Dlaczego warto posłać dziecko do Great Eight na Warszawskim Wilanowie i co znajduje się w okolicy tego przedszkola?

Żłobek i przedszkole w Wilanowie idealne dla dzieci z okolicznych miejscowości

Wilanów to dzielnica Warszawy usytuowana w lewobrzeżnej części miasta. Graniczy z Ursynowem, Mokotowem, Wawrem. Przedszkole i żłobek Great Eight usytuowane przy ul. Sarmackiej jest zatem również atrakcyjną placówką dla rodziców dojeżdżających do pracy z Piaseczna, Powsina, Konstancina-Jeziornej, Józefowa czy Otwocka. Także rodzinom mieszkającym w Sulejówku, Halinowie, Zielonce, Ząbkach czy Wołominie dojazd do tej placówki opiekuńczo-wychowawczej dla najmłodszych dzieci zajmuje około pół godziny.

To przedszkole w Wilanowie jest atrakcyjne także dla rodzin z Łomianek, Izabelina, Ożarowa Mazowieckiego, Pruszkowa, Brwinowa, Milanówka, Podkowy Leśnej i Nadarzyna.

Atrakcje dla dzieci w okolicach wilanowskiego przedszkola

Niewątpliwą zaletą doskonałej lokalizacji naszego przedszkola na Wilanowie jest mnóstwo różnorodnych restauracji w pobliżu, gdzie rodzicie wspólne z dziećmi, mogą zjeść pyszny obiad. Poza tym Wilanów to zielone miejsce na mapie Warszawy z mnóstwem parków np. Serca Wilanów, Park Dolinka Służewska, Park „Lasek Brzozowy”, Park Moczydełko czy Park Przy Bażantarni. Nieopodal wilanowskiego przedszkola Great Eight znajdują się także kina, place zabaw, drewniana leśniczówka, głaz narzutowy „Mazur”, pomniki przyrody oraz plaża przy brzegu Wisły, gdzie można wybrać się na rodzinny spacer.

Gabinety kosmetyczne w pobliżu przedszkola na Wilanowie

W okolicy żłobka i przedszkola Great Eight znajdują się gabinety kosmetyczne, fryzjerskie i SPA. To idealna propozycja dla rodziców, którzy przed odebraniem dziecka z placówki, chcą się zrelaksować po pracy. To też dobra opcja dla tych, którzy wybierają się wieczorem na imprezę rodzinną lub firmową. Wówczas mogą zadbać o siebie, zrobić fryzurę, makijaż i paznokcie, gdy maluch jest w przedszkolu.

Dobrze usytuowane przedszkole w Warszawskim Wilanowie

Great Eight Przedszkole i Żłobek jest doskonale usytuowaną placówką opiekuńczo-wychowawczą dla dzieci. Bliskie sąsiedztwo Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie sprzyja poznawaniu historii i częstym odwiedzinom. To idealne miejsce dla dzieci z Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Placówka, w której z pasją i uśmiechem dbamy o rozwój dzieci na różnorodnych płaszczyznach, w zgodzie z ich potrzebami.

W okolicy przedszkola Great Eight zlokalizowanego przy ul. Sarmackiej w Warszawie znajdują się także place zabaw. Ten przy ul. Przyczółkowej 394 na „Plaży” Wilanów znajduje się w odległości około 15 minut spacerem. W podobnej odległości od placówki znajduje się także Zielony Plac Zabaw „Klucz Dóbr Wilanowskich” przy ul. Paprotki 35, a także plac zabaw przy ul. Stanisława Lentza. Nieopodal przedszkola, przy ul. Sarmackiej 28 znajduje się sala zabaw Boom Club.

Obraz Henryk Niestrój z Pixabay

Wilanów w sąsiedztwie przedszkola Great Eight